LEMURION
olej na płótnie, 100 × 100 cm

Obraz olejny puszysta srebrzysto-biała kula z czarno-białym zwiniętym prętem na jasnobłękitnym tle duży obraz olejny do salonu, na ścianę, na prezent, na urodziny, z najlepszej galerii, piękny dobry, nowoczesny, najlepszy, Marta Konieczny, kwadrat, do loftu, do nowoczesnego wnętrza, kwiat, szary, niebieski, biały, czarny, oryginalny, ręcznie malowany LEMURION
Czy świat zwierząt jest tak bardzo odległy od świata roślin? Wszak rośliny także posiadają inteligencję, potrafią się porozumiewać, ostrzegać przed niebezpieczeństwem, a także lubić lub nie lubić nawzajem. Ich świat emocji jest równie bogaty jak nasz.

Dlatego powstał cykl Hybrydy, w którym zwierzęta i rośliny połączyły się w jedne organizmy i już nie wiadomo, czy ten kwiat to zwierzę, czy roślina. Na spokojnym, jasnobłękitnym tle unosi się u mnie puszysta, srebrzysto-biała kula przypominająca rozwiany dmuchawiec, z której wyrasta zawadiacko zwinięty, czarno-biały pręt niczym ogon lemura.

Mam nadzieję, że bez względu na to czym jest wydaje się Wam sympatyczny. Ta lekko surrealistyczna, bajkowa forma nadaje obrazowi ciepły, przewrotny humor — operuję tu miękkim światłem i delikatnymi przejściami błękitu, budując nastrój marzycielski i pogodny.

Kwadratowy format i wyrazista, pojedyncza forma sprawiają, że praca staje się naturalnym centrum kompozycji ściany. Doskonale ożywi minimalistyczny salon, jadalnię czy przestrzeń biurową urządzoną w bieli i błękicie.

Olej na płótnie, 100 × 100 cm. Praca oryginalna, jeden egzemplarz, sygnowana, z certyfikatem autentyczności.

CENA — 3 500 PLN

LEMURION
olej na płótnie, 100 × 100 cm (Id: 172)
Wystarczy zostawić adres e-mail i wysłać formularz. Marta odezwie się, żeby uzgodnić sposób dostawy i ewentualną oprawę.